Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.

Czy Enpulse wymaga instalacji?

Nie, Enpulse jest w pełni zautomatyzowaną usługą działającą w przeglądarce. Możesz z niej korzystać na dowolnym urządzeniu stacjonarnym, bądź mobilnym.

Ile kosztuje korzystanie z Enpulse?

Ceny znajdziesz na naszej stronie w zakładce cennik.

Czy możliwe jest zwiększenie lub zmniejszenie ilość licencji w trakcie trwania umowy?

Tak, jest to możliwe w pakiecie Enpulse PRO. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz nam, ile dodatkowych osób chcesz dołączyć do badania. W Enpulse Basic masz możliwość badania do 30 osób.

Czy jest jakiś minimalny czas trwania umowy?

Minimalny okres trwania umowy to 3 miesiące. Rekomendujemy półroczne lub roczne badanie, które zapewnia zebranie odpowiedniej ilości danych pozwalających na efektywne wsparcie zarządzania organizacją.

Jak przekazać pracownikom dostęp do pytań?

Pracownicy mają dostęp do pytań po wcześniejszym zarejestrowaniu się do systemu Enpulse, za pomocą personalizowanego linku aktywacyjnego, który wcześniej otrzymają na maila.  Link generuje osoba, która odpowiada za badanie w organizacji i ma przyznaną funkcje administratora w systemie Enpulse.

Czy jest możliwe wypróbowanie platformy?

Tak, umów się na bezpłatną konsultację, razem z naszym ekspertem przejdziesz przez całą platformę.

Jak często zadawane są pytania pracownikom?

W zależności od rodzaju wybranej usługi pytania zadawane są raz na miesiąc lub raz na kwartał. Jeśli Twoja organizacja nie jest przygotowana do takiej pracy, możesz skorzystać z Enpulse Lite – jednorazowej diagnozy zaangażowania.

Czy można zadawać własne pytania?

Tak, można zadawać własne pytania własne w systemie Enpulse. Pytanie będzie wyświetlane jako ostatnie w ankiecie pracowników. Twoje pytania nie będą jednak wliczone do wskaźnika. Otrzymasz odrębny raport z odpowiedziami.

W jaki sposób system zapewnia anonimowość badania?

Odpowiedzi prezentowane są w formie zbiorczych, opracowanych statystycznie wyników. Enpulse pozwala na filtrowanie wyników po zespołach .

Jak długo trwa badanie Enpulse?

Pełne badanie trwa 12 miesięcy (np. od stycznia do grudnia), jednak Enpulse umożliwia wgląd w wyniki już od pierwszego dnia korzystania z systemu. Wyniki cząstkowe pozwalają na bieżąco identyfikować kwestie wymagające działania.

Potrzebuję pomocy we wdrożeniu badania i analizie danych, czy mogę skorzystać z dodatkowych usług doradczych?

Wdrożenie badania, analiza danych i praca z wynikami to najważniejsze elementy przy pracy z zaangażowaniem. W Enpulse wspieramy naszych klientów, dlatego specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy indywidualny pakiet doradczy skrojony pod Twoje potrzeby i możliwości organizacji. W skład pakiety mogą wchodzić spotkania wdrożeniowe, wsparcie w interpretowaniu wyników, warsztaty skupiające się na pracy z wynikami.

rombromb
romb

Wykorzystaj naszą technologię do
zbudowania zaangażowanego zespołu

fala
Dowiedz się, który pakiet Enpulse będzie najlepszy dla Twojej firmy lub przetestuj narzędzie za darmo przez 30 dni!
Sprawdź pakietyrombkrzyżykkrzyżyk