Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.

Czy Enpulse wymaga instalacji?

Nie, Enpulse jest w pełni zautomatyzowaną usługą działającą w przeglądarce. Możesz z niej korzystać na dowolnym urządzeniu stacjonarnym, bądź mobilnym.

Ile kosztuje korzystanie z Enpulse?

Staramy się dopasować system do wielu rodzajów firm, dlatego dla małych firm (do 30 osób) oferujemy dostęp do systemu Enpulse w pakicie Basc już od 500 zł netto. Wiemy jednak, że nie wszystkim to wystarczy wiec pakiet Standard z dodatkowymi usługami kosztuje od 30 zł/za osobę netto miesięcznie.

Czy możliwe jest zwiększenie lub zmniejszenie ilość licencji w trakcie trwania umowy?

Tak, jest to możliwe w pakiecie Standard oraz Enpulse PRO. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz nam, ile dodatkowych osób chcesz dołączyć do badania. W Enpulse Basic masz możliwość badania do 30 osób.

Czy jest jakiś minimalny czas trwania umowy?

Minimalny okres trwania umowy to 3 miesiące. Rekomendujemy półroczne lub roczne badanie, które zapewnia zebranie odpowiedniej ilości danych pozwalających na efektywne wsparcie zarządzania organizacją.

Jak przekazać pracownikom dostęp do pytań?

Pracownicy mają dostęp do pytań po wcześniejszym zarejestrowaniu się do systemu Enpulse, za pomocą personalizowanego linku aktywacyjnego, który wcześniej otrzymają na maila.  Link generuje osoba, która odpowiada za badanie w organizacji i ma przyznaną funkcje administratora w systemie Enpulse.

Czy jest możliwe wypróbowanie platformy?

Tak, można skorzystać najpierw z wersji Enpulse DEMO.

Jak często zadawane są pytania pracownikom?

Pytania zadawane są raz na miesiąc.

Czy można zadawać własne pytania?

Tak, można zadawać własne pytania w systemie Enpulse. Pytanie będzie wyświetlane jako ostatnie w ankiecie pracowników.

W jaki sposób system zapewnia anonimowość badania?

Odpowiedzi prezentowane są w formie zbiorczych, opracowanych statystycznie wyników. Dodatkowo, Enpulse pozwala na filtrowanie wyników po zespołach zawierających nie mniej niż 5 użytkowników, aby uniemożliwić identyfikację poszczególnych pracowników.

Jak długo trwa badanie Enpulse?

Pełne badanie trwa 12 miesięcy (np. od stycznia do grudnia), jednak Enpulse umożliwia wgląd w wyniki już od pierwszego dnia korzystania z systemu. Wyniki cząstkowe pozwalają na bieżąco identyfikować kwestie wymagające działania.

Potrzebuję pomocy we wdrożeniu badania i analizie danych, czy mogę skorzystać z dodatkowych usług doradczych?

Wdrożenie badania, analiza danych i praca z wynikami to najważniejsze elementy przy pracy z zaangażowaniem. W Enpulse wspieramy naszych klientów, dlatego specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy indywidualny pakiet doradczy skrojony pod Twoje potrzeby i możliwości organizacji. W skład pakiety mogą wchodzić spotkania wdrożeniowe, wsparcie w interpretowaniu wyników, warsztaty skupiające się na pracy z wynikami.

rombromb
romb

Wykorzystaj naszą technologię do
zbudowania zaangażowanego zespołu

fala
Dowiedz się, który pakiet Enpulse będzie najlepszy dla Twojej firmy lub przetestuj narzędzie za darmo przez 30 dni!
Sprawdź pakietyrombkrzyżykkrzyżyk