Badanie Enpulse w Inuits

8.12.2022

Jesteśmy firmą IT i postanowiliśmy badać zaangażowanie naszych pracowników razem z Enpulse.

Od samego początku czułam, jak zespół Enpulse angażuje się we wdrożenie i przeprowadzenie badania w naszej firmie. Partnerskie podejście Enpulse było nieocenione, zawsze mogłam liczyć na zespół, który odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał moje wątpliwości. Kiedy zauważyliśmy niższą niż zakładana responsywność pracowników, załoga Enpulse szybko zareagowała na problem i dopasowała system pod nasz zespół integrując Enpulse ze Slackiem.

Platforma Enpulse jest intuicyjna, pokazuje dane w czasie rzeczywistym, daje możliwość pobrania gotowych raportów oraz samemu zarządzać użytkownikami. Ważnym aspektem w wyborze narzędzia do badania, była dla nas wielojęzyczność platformy, ze względu na nasz międzynarodowy zespół.  

Za pomocą pytania otwartego, szybko dowiedzieliśmy się o pozornie drobnych rzeczach, które przeszkadzały naszym pracownikom, a były istotne dla ich skutecznej i efektywnej pracy. Dzięki temu mogliśmy zareagować i wprowadzić zmiany w firmie. Dużo również wynieśliśmy ze spotkań podsumowujących, podczas których ekspert Enpulse omawiał wyniki badania i sugerował, na co należy zwrócić uwagę oraz rekomendował co można zrobić, aby poprawić dany obszar. Badanie zaangażowania pokazało nam pola wymagające poprawy w naszej organizacji, które stanowią ważny wkład w budowaniu zgranego i efektywnego zespołu.

Aleksandra Siatka

                                                                                                                                                                                   Business Manager w Inuits

romb
fala

Wykorzystaj naszą technologię do
zbudowania zaangażowanego zespołu

Możesz za darmo przetestować wszystkie funkcje Enpulse przez 14 dni.
wypróbuj za darmorombkrzyżykkrzyżyk

Rekomendowane artykuły

Zapisz się do newslettera i otrzymuj nasze darmowe materiały o zaangażowaniu pracowników

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.