Badanie Enpulse w MDDP

18.4.2023

W MDDP Outsourcing dbamy o to, aby miejsce pracy było komfortowe i sprzyjało nie tylko efektywności, ale rozwojowi pracowników.

W ramach projektu #betterworkplace nawiązaliśmy współpracę z Enpulse, aby uzyskać dostęp do wiedzy eksperckiej i narzędzia zbierającego opinie pracowników. Badanie zaangażowania przeprowadziliśmy już dwukrotnie, we współpracy z Enpulse. Dzięki zespołowi Enpulse wdrożenie badania zaangażowania było łatwe i bezproblemowe. Krótka ankieta pozwala na szybkie przeprowadzenia badania, a jednocześnie zbadanie wielu obszarów środowiska pracy. Na każdym etapie badania mogliśmy liczyć na wsparcie. Samo przygotowanie i wdrożenie badania zajęło nam kilka dni.

Platforma Enpulse pokazuje jasno i czytelnie wyniki badania. Zespół Enpulse przygotował przejrzyste raporty, zawierające bardzo dużo danych i co najważniejsze wzbogacone o wnioski eksperckie oraz rekomendacje do dalszych działań. Poza danymi bieżącymi otrzymaliśmy raport z odniesieniem do wyników poprzedniego badania (w drugim roku). Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, w jakich obszarach nastąpiła poprawa. Możliwość zadania dodatkowych dedykowanych pytań sprawiła, że mogliśmy skorzystać z wystandaryzowanego narzędzia, które zostało specjalnie dla nas rozszerzone o te kwestie, które uważaliśmy za najważniejsze. Raport otrzymaliśmy w wielu formatach, co pozwoliło menadżerom na wybranie formy, która im najbardziej odpowiada.

Praca z Enpulse jest przyjemna i efektywna. Widać, jak zespół dba o jakość przeprowadzonego badania i obsługę klienta. Będąc zadowolonym klientem, polecamy współpracę.

Rafał Michniewicz

PARTNER  MDDP OUTSOURCING

romb
fala

Masz pytanie dotyczące zaangażowania?

Bezpłatną konsultację możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu zawiązanego z badaniem zaangażowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA rombkrzyżykkrzyżyk

Rekomendowane artykuły

Zapisz się do newslettera i zgarnij darmowe Ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zmotywowani.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako Administratora danych w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres e-mail jego materiałów marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.