Badanie Enpulse w Synergy Codes

Jesteśmy firmą technologiczną specjalizującą się w wizualizacji danych i procesów. Działamy na wrocławskim rynku od ponad 10 lat, w konkurencyjnej i wymagającej branży, gdzie sukces zależy nie tylko od innowacyjności, ale także od strategicznego zarządzania kapitałem ludzkim. Wiemy, że zaangażowani Pracownicy są kluczem do większej elastyczności i zdolności adaptacji organizacji do szybko zmieniającego się otoczenia. Dlatego postawiliśmy na pracę z zaangażowaniem jako fundament naszej kultury organizacyjnej.

Nasz główny cel to stworzenie środowiska, w którym nasi Pracownicy czują się docenieni, motywowani do osiągania doskonałych wyników i mają możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju naszej firmy w przyjaznej i sprzyjającej otwartości atmosferze.

Podjęliśmy współpracę z Enpulse, wykorzystując najnowsze trendy, które podkreślają znaczenie komunikacji i przeprowadzania badań w języku natywnym. Cieszymy się również z doskonałej obsługi klienta oferowanej przez Enpulse. Ta współpraca umożliwia nam nie tylko korzystanie z narzędzi, ale także zdobycie wiedzy i doświadczenia Ekspertów w zarządzaniu zaangażowaniem.

Korzystanie z narzędzi do badania zaangażowania pozwala nam uzyskać rzetelne informacje o poziomie zaangażowania Pracowników, co prowadzi do lepszego zrozumienia ich potrzeb, oczekiwań i wyzwań związanych z pracą. Dzięki temu możemy podejmować świadome decyzje, które naprawdę wpływają na postawy, efektywność i radość z pracy.

Wreszcie, badanie zaangażowania pozwala nam na regularny i systematyczny monitoring postępów i zmian w naszej organizacji. Możemy śledzić efekty naszych działań, porównywać wyniki w czasie i podejmować odpowiednie kroki naprawcze, jeśli zajdzie taka potrzeba. To umożliwia nam ciągłe doskonalenie naszych praktyk i podejmowanie świadomych decyzji opartych na rzetelnych danych.

Wszystkie te korzyści przekładają się na lepszą atmosferę pracy, tworzenie więzi, większą efektywność, wzrost zadowolenia oraz zdolność przyciągania i zatrzymywania talentów.

 Aleksandra Bury

 HR Manager w Synergy Codes

romb
fala

Masz pytanie dotyczące zaangażowania?

Bezpłatną konsultację możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu zawiązanego z badaniem zaangażowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA rombkrzyżykkrzyżyk

Rekomendowane artykuły

Zapisz się do newslettera i zgarnij darmowe Ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zmotywowani.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako Administratora danych w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres e-mail jego materiałów marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.