Badanie Enpulse w Coinfirm

9.3.2022

Po tym, gdy międzynarodowy i rozproszony po świecie zespół Coinfirm doświadczył zmian personalnych i biznesowych, postanowiliśmy sprawdzić jak wpłynęło to na dobrostan i zaangażowanie pracowników. Enpulse Lite okazał się idealnym rozwiązaniem – jest prostym i przyjaznym w obsłudze narzędziem, ankieta, choć krótka, umożliwia zbadanie wielu aspektów środowiska pracy jednocześnie, a zespół Enpulse na każdym kroku projektu był dla nas wielkim wsparciem.

Enpulse bardzo dba o przejrzystą i dostosowaną do pracownika komunikację. Otrzymaliśmy gotowe dwujęzyczne materiały, które umożliwiły nam przedstawienie projektu wewnątrz firmy. Dodatkowo, zespół Enpulse przeprowadził spotkanie organizacyjne z kadrą zarządzającą i wszystkimi pracownikami dokładnie przedstawiając badanie i odpowiadając na wszelkie wątpliwości. W trakcie badania, zespół Enpulse na bieżąco informował nas o postępach w badaniu i w przypadku spadku responsywności, podpowiadał najlepsze sposoby na zaangażowanie zespołu.

Wyniki badania pokazały nam kilka czynników wymagających poprawy, jednocześnie potwierdzając nasze przypuszczenia. Dzięki Enpulse udało nam się zdiagnozować największą bolączkę naszej organizacji, a w konsekwencji rozpocząć skrupulatną pracę nad jej poprawą.

Agata Wypych
HR & Talent Partner w Coinfirm
romb
fala

Masz pytanie dotyczące zaangażowania?

Bezpłatną konsultację możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu zawiązanego z badaniem zaangażowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA rombkrzyżykkrzyżyk

Rekomendowane artykuły

Zapisz się do newslettera i zgarnij darmowe Ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zmotywowani.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako Administratora danych w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres e-mail jego materiałów marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.