Olga Bork

Olga Bork jest specjalistką ds. badań w Zmotywowani.pl oraz współautorką naszych raportów i artykułów. Studiowała socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizując się w badaniach rynkowych oraz mediach i komunikacji. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowej firmie badawczej, zajmując się trackingowymi badaniami Point Of Sales.

W Enpulse czuwa nad poprawnością prowadzonych badań, dbając o sprawność procesów, rzetelność zbieranych danych oraz zrozumiałość wyników, umożliwiając klientom efektywne działania. Olga wierzy, że dane i wykresy nie muszą być trudne do zrozumienia, dlatego tłumaczy je na przystępny język.

Jej celem jest, aby coraz więcej pracowników w Polsce odczuwało radość z pracy i motywację do działania, a poniedziałek przestał być najgorszym dniem tygodnia. Olga czerpie satysfakcję z pracy nad rozwojem oraz usprawnianiem projektów i procesów.

Poza pracą, realizuje się kreatywnie w pracach wizualnych od projektów graficznych po sztalugę i pędzle. Jest także wielką miłośniczką zwierząt.

Artykuły autora...