Analiza Danych - Przerwa na Zaangażowanie #3

Magda Pietkiewicz
4 min
14.7.2020

Jak wiemy, aby podejmować trafne decyzje zarządcze potrzebujesz informacji zwrotnej od swoich pracowników. Ale na samej informacji się nie kończy - kluczowe jest wyciągnięcie wniosków, a następnie wdrażanie odpowiednich działań.

Ale jak wyciągnąć wnioski z mało czytelnych tabel przestawnych zawierających setki pozornie niezwiązanych danych?

Informacje o zaangażowaniu pracowników są szczególnie trudne w interpretacji. Na zaangażowanie w pracę wpływają nie tylko policzalne czynniki, jak pensja czy długość urlopu, ale także cały ogrom elementów abstrakcyjnych, związanych z ludzkimi emocjami.

Dlatego tak ważne jest korzystanie z narzędzi, które przyśpieszą proces analizy, zaprezentują dane o zaangażowaniu w intuicyjnej formie i, co najważniejsze, pozwolą Ci skupić się na działaniu.

W trzecim odcinku Przerwy na Zaangażowanie, Magda Pietkiewicz przybliża temat danych o zaangażowaniu i mówi w jaki sposób wykorzystać je w codziennym zarządzaniu.

Zapraszamy!

Rekomendowane wideo

romb
fala

Masz pytanie dotyczące zaangażowania?

Bezpłatną konsultację możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu zawiązanego z badaniem zaangażowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA rombkrzyżykkrzyżyk

Zapisz się do newslettera i zgarnij darmowe Ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zmotywowani.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako Administratora danych w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres e-mail jego materiałów marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.