Produktywność pracowników - Przerwa na Zaangażowanie #2

Magda Pietkiewicz
4 min
7.7.2020

Zaangażowani pracownicy potrafią być aż o 21% bardziej produktywni! Dzisiejsza Przerwa na Zaangażowanie porusza temat zaangażowania w kontekście produktywności pracowników.

Magda Pietkiewicz mówi w jaki sposób zarządzać ludźmi by podnieść ich produktywność. Po pierwsze - trzeba słuchać! Badać na bieżąco, zapewnić pracownikom platformę do wyrażania opinii i błyskawicznie reagować na ich potrzeby.

Zobaczcie sami w jaki sposób możecie poprawić wyniki firmy! Pamiętajcie też, że serię Przerwa na Zaangażowanie przygotowujemy dla Was. Jeśli macie pytania związane z zarządzaniem i chcielibyście usłyszeć odpowiedzi, dajcie nam. Napiszcie na adres enpulse@enpulse.eu a być może Wasz pomysł stanie się tematem kolejnego odcinka!

Rekomendowane wideo

romb
fala

Masz pytanie dotyczące zaangażowania?

Bezpłatną konsultację możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu zawiązanego z badaniem zaangażowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA rombkrzyżykkrzyżyk

Zapisz się do newslettera i zgarnij darmowe Ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zmotywowani.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako Administratora danych w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres e-mail jego materiałów marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.