Webinar premierowy raportu "Zaangażowanie 2021"

Magda Pietkiewicz
90 minut oglądania
11.3.2022

2 marca 2022 roku odbył się webinar premierowy raportu” Zaangażowanie. Raport 2021”, na którym został omówiony stan zaangażowania w Polsce w latach 2019 -2021.

Dziękujemy wszystkim uczetnikom za obecność!

To ważne, aby korzystać z najświeższej wiedzy o zaangażowaniu pracowników, o tym jak pracownicy czują się w organizacjach, jak czują się z nimi związani i w jaki sposób organizacje radzą sobie z włączaniem pracowników w procesy.

Wraz z Mają Gojtowską (autorka bloga Gojtowska.com, ekspert ds. employer brandingu) podzieliłyśmy się wynikami poszczególnych obszarów badania enpulse 2019 – 2021. Pokazałyśmy, jak kształtowały się m.in. rozwój, relacje w pracy, wizerunek pracodawcy czy nagradzanie. Mówiłyśmy o aspektach zaangażowania w wymiarze emocjonalnym, motywacyjnym i racjonalnym. Perspektywa ma znaczenie.

Pokazałyśmy też dobre praktyki wzmacniania obszarów zaangażowania. Cieszy mnie, że uczestnicy webinaru włączyli się do rozmowy i podzielili się tym, jak wygląda to u nich w organizacjach.

Spotkanie przedłużyło się o 30 min a mimo to do końca zostało  prawie 90% osób. Było merytorycznie i bardzo dynamicznie. Zaangażowanie pracowników jest szczególnie ważne w dobie kryzysu.

Nie zabrakło prezentów, uczestnicy spotkania otrzymali wyniki obszarów zaangażowania i wskaźnika zaangażowania z lat 2019-2021 w formie praktycznych infografik (a tego nie ma w Raporcie!).

Jak wiecie w Enpulse najważniejsze jest dla nas, aby dostarczać praktycznych i łatwych do wykorzystania danych o zaangażowaniu pracowników.  Najważniejsze jest, aby nasi Klienci działali skutecznie w oparciu o wyniki a nie skupiali się na zgłębianiu tajników analizy statystycznej (no chyba, że ktoś lubi).

Jeśli nie udało Ci się dołączyć do webinaru to możesz obejrzeć go tutaj.

Magda Pietkiewicz Współtwórca platformy Enpulse

Rekomendowane wideo

romb
fala

Masz pytanie dotyczące zaangażowania?

Bezpłatną konsultację możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu zawiązanego z badaniem zaangażowania.
BEZPŁATNA KONSULTACJA rombkrzyżykkrzyżyk

Zapisz się do newslettera i zgarnij darmowe Ćwiczenia na obniżenie poziomu stresu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zmotywowani.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako Administratora danych w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres e-mail jego materiałów marketingowych. W każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Dziękujemy!

Od teraz nie ucieką Ci żadne informacę dotyczące zaangażowania pracowników!
Oops! Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś swój adres email.